Dzień pełen wrażeń za nami. Pierścień Miss Polski 2021 Agata Wdowiak, wylicytowany przez naszego lekarza w ramach WOŚP, jest już w hospicjum. Miss Polski 2022 Miss PolskiAleksandra Klepaczka przekazała go w imieniu swojej poprzedniczki. Oczekiwanie na aktualną Miss zwieńczone zostało piękną uroczystością. Pani Aleksandra została przywieziona do hospicjum pięknym zabytkowym samochodem Ford Thunderbird, rocznik 1960 , przez Pana Mateusza Furmanka.pl . Młodzież i dzieci ze szkół i przedszkoli Polic i Tanowa zgotowała owacje. Po oficjalnym przywitaniu i przekazaniu pierścienia, Miss zasiadła na tronie użyczonym przez Meble stylowe Droszczak z Dobrej Szczecińskiej. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który podbił serca gościa honorowego, mieszkańców hospicjum i pozostałych uczestników uroczystości. W końcu nadszedł czas dla dziennikarzy, którzy licznie przybyli . Miss odwiedziła również chorych, którzy nie mogli uczestniczyć w wydarzeniu. Po uroczystym obiedzie, przygotowanym w naszej kuchni, udaliśmy się na spacer po Szczecinie. Odwiedziliśmy Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie – dziękujemy za oprowadzenie po pięknym obiekcie. Gościliśmy również w kawiarni- księgarni Kamienica_w_lesie Monika Szymanik gdzie właścicielka pani Monika Szymanik zdradziła sekrety starego Szczecina. Nasi goście – Miss Polski Aleksandra Klepaczka i jej manager Monika Patoka wyjechały od nas pełne wrażeń. Mamy nadzieję, że wrócą do nas wkrótce.

Tryb kontrastowy